Home · Newsy

Jak samodzielnie ozdobić swoją odzież?

Każdy z nas chciałby jak najlepiej i jak najkorzystniej wyglądać. Często w tym celu kupujemy drogą i wyrafinowaną odzież. Okazuje się jednak, że sami także możemy swoje ubrania ubarwić i uczynić jeszcze ładniejszymi. Wszystko zależy w tym wypadku od naszej wyobraźni.


Odzież ozdobić można na wiele sposobów. Jednym z nich jest przypinanie różnego rodzaju dodatków, takich jak broszki czy inne świecidełka. Dzięki ich zastosowaniu nasze ubrania stają się bardziej wyraziste, bardziej rzucają się w oczy i są oryginalne. Oprócz tego możemy także naszywać sobie różne wzory i napisy, które także mogą wywołać bardzo korzystny i pozytywne efekt. Pamiętajmy, aby wszystko ze sobą współgrało, wtedy na pewno nasza odzież będzie oryginalna i znajdzie uznanie w oczach innych.

06.09.2010. 07:26

Dodatki modne w 2010 roku

Chcesz być modną tego sezonu? Nie zapomnij, zatem od kolorowych dodatkach i modnych butach. Bransoletki, (czym więcej tym lepiej), fantazyjne naszyjniki, kolczyki, pierścionki, okulary w stylu lat 80-tych, duże torebki, t-shirty, bezapelacyjnie noszone paski.

Ten sezon to prawdziwa paleta kolorów, fiolet, błękit, żółć, róż, pomarańcz, zieleń do tego klasyczna czerń i biel. Orientalne wzorniki, duże masywne wzorniki, łańcuchy, drewno, elementy tworzyw sztucznych jak i naturalnych (tiul), będą się komponować w rozmaitych dodatkach.

Kobieta w sezonie 2010 ma błyszczeć, być cudownie rozkwitającym kwiatem. A właśnie motyw kwiatów da się zauważyć zarówno w naszych dodatkach. Bądź odważna, wabić i kusić. Pokaż swe piękno, bądź seksi, ciesz się i baw się światem mody.

03.09.2010. 17:06

Najbardziej znani kreatorzy mody XX wieku

Świat mody, to świat ekstrawagancji, barw, kształtów, niekończących się pomysłów, sławy błysków fleszów, to także specyficzna wizja otaczającej na przestrzeni, prawdziwa filozofia życia. Wielcy kreatorzy mody XX wieku głównie kojarzą nam się z ogromna rewolucją w świecie mody, są prekursorami trendów, które bez wątpienie tworzą markę, styl uwielbiany i podziwiany latami.

Trudno sobie wyobrazić szafę eleganckiej kobiety bez ?małej czarnej? w stylu Coco Chanel, najsłynniejszej kreaturki lat 20. XX wieku. Ta francuska dyktatorka mody wprowadziła na salony styl niebywale elegancki i prosty jednocześnie, bez zbędnych ozdób, jakby z lekko męską nutą. Jej krótkie czarne sukienki królują do dziś. Chrystian Diod (najsłynniejsze kapelusze i projekty wytwornych sukien), Calvin Klein (mistrz prowokacji, minimalista i pasjonat kolorów), Dolce & Gabbana (mistrzowie mody męskiej, nie ma prawdziwego mężczyzny, który by nie pragnął nosić ich garniturów), Prada (marka, na której wielu się wzorowało), Yves Saint-Laurent (szyk elegancja, jego suknie koktajlowe zdobyły salony świat), to zaledwie szczyt góry kreatorskich sław XX wieku. Bez nich świat byłby szary, nudny pozbawiony szyku i nieokiełznanej fantazji.

25.08.2010. 13:39