Home · Ciekawostki o modzie

Kroje spodni, które zrobiły furrorę w ostatniej dekadzie

Rurki ? jedna krótka odpowiedź, każda modna kobieta ostatniej dekady nie mogła, nie posiadać w swej szafie choćby jednej pary spodni w tym fasonie. Rurki są szalenie popularne wśród smukłych wysokich pań, jak i nieco niższych, o wyjątkowo kobiecych kształtach. Ten krój spodni w połączeniu z butami na wysokiej szpilce niesamowicie podkreśla kobiecości, sprawia, że każda z nas może poczuć się zdecydowanie seksi. Wiele z nas ucieszy też fakty, iż zdecydowanie powiększają optycznie - ku radości pań o niskim wzroście.

Jednakże, jeśli nie gustujesz w tym fasonie, i dla ciebie znajdzie się alternatywa. Spodnie opięte w tali, lekko rozchodzące się ku dołowi, to propozycja dla pań lubujących się w swobodzie, natomiast klasyczny krój prosty ? to nieprzemijająca klasyczna elegancja, dla tych o stylowych upodobaniach.

Sami wiec widzimy, miniona dekada to styl dla każdej z nas.

06.09.2010. 16:00

Styl ubierania współczesnej młodzieży

Co można znaleźć zaglądając do szafy przeciętnego nastolatka? Przyznać trzeba, iż współczesna moda nastolatków jest tak barwna i różnorodna, iż praktycznie nie ma rzeczy, która nie okazałaby się modna, czy noszona.

Od cukierkowej mody w stylu ?barbie?, tak celebrowanej przez współczesnych idoli nastoletnich, po czarne mroczny ?łaszki?, tak zwanej buntowniczej młodzieży. Strój praktycznie od zawsze kojarzony jest z subkulturą, z filozofią myślenia, demonstruje nasze upodobania muzyczne, poglądy, jest głosem zewnętrznym na to jak żyjemy, co robimy. Także trudno wyobrazić sobie miłośnika muzyki rockowej w słodkim różu, akcentowanym mnóstwem kolorowych migoczących się ozdóbek.

Styl ubierania współczesnej młodzieży jest odwzorowaniem jej samej, to moda wyzwolona, pełna ekspresji, moda ludzi otwartych, odważnych, mających wiele do powiedzenia.

20.08.2010. 09:57